Niepowtarzalne, unikalne gadżety inspirowane wystawami – wow!

Niepowtarzalne, unikalne gadżety inspirowane wystawami – wow!

Chcesz podarować komuś upominek wysokiej jakości i związany z jego zainteresowaniem: sztuką? Znalazłam coś, coś z miejsca podbije jego serce unikalne gadżety inspirowane wystawami. Nigdy nie myślałam, że coś takiego jak gadżety muzealne istnieje, nadaje się do kolekcjonowania i ma swoich entuzjastów. A teraz chyba stałam się jednym z nich. Sprawdź dlaczego! ;-)

Unikalne gadżety inspirowane wystawami, czyli...?

Bardziej egzotyczna i zagadkowa od samych gadżetów wydała mi się ich nazwa. Unikalne gadżety inspirowane wystawami to inaczej gadżety muzealne, które można nabyć w sklepie prowadzonym przy galerii sztuki. Ale, ale! Nie są to byle jakie widokówki z rzeźbami czy książki ze zdjęciami znanych dzieł sztuki. A raczej: nie tylko.

Gadżety muzealne mogą być magnesami, kolczykami, kosmetyczkami, filiżankami, talerzykami, apaszkami, tabliczkami, pudełkami, puszkami... mogłabym tak w nieskończoność. Generalnie jeśli masz ochotę urządzić mieszkanie zgodnie z motywem sztuk plastycznych, gadżety muzealne są właśnie dla Ciebie.

Jakie gadżety muzealne można znaleźć w sklepie przy galerii?

Podczas przeglądania kolekcji gadżetów ukazanej w internecie trafiłam na unikalne gadżety inspirowane wystawami stałymi i czasowymi, sztuką tradycyjną i współczesną, a także skatalogowane tematycznie. Przykładowo można tam kupić coś fajnego dla dziecka, dla lokalnych patriotów, dla poszukiwaczy pamiątek do 100 zł, dla miłośników przedmiotów ekskluzywnych... i znów mogłabym tak w nieskończoność. :-)

Zdradzę może, które porwały mnie. Przede wszystkim gorące serce do wypiekania w piekarniku (!) Oskara Zięty. Dalej spodobała mi się papeteria "Paderewski", bo to nostalgiczna pamiątka po czasach, gdy wysyłało się jeszcze tradycyjne, papierowe listy. No i nie mogę zapomnieć o wszelkich gadżetach inspirowanych obrazem "Bez tytułu" Tomasza Tatarczyka. Kocham go!

Upominki ekskluzywne, ale na każdą kieszeń

Lubię takie upominki ekskluzywne, które nie pochłaniają połowy wypłaty (a tym bardziej całej ;-)). Dzięki nim czuję się bogata. Są to przykładowo kolczyki z motywem obrazu, apaszka dla pań bądź poszetka dla panów.

Na koniec napiszę tak... Jeśli sztuka zajmuje miejsce w Twoim serduchu, nawet jeśli drobne i dopiero kiełkujące, zajrzyj do Twojego lokalnego sklepu przy galerii i sprawdź, czy dostępne tam gadżety muzealne to coś dla Ciebie.