Rady dla palaczy w podróży!

Rady dla palaczy w podróży!

Palisz papierosy i często podróżujesz? Ciężko ci wytrzymać wiele godzin w pociągu czy samolocie bez zaspokojenia głodu nikotynowego? W takim razie nasz dzisiejszy artykuł jest dla ciebie. Podpowiadamy, jak rozwiązać ten problem oraz z jakich produktów skorzystać, aby bez stresu przetrwać długą podróż!

Gumy do żucia z nikotyną

Najlepszą opcją dla palaczy w podróży są popularne gumy do żucia z nikotyną. Są bezpieczne, dozwolone we wszystkich środkach transportu oraz świetnie radzą sobie z głodem nikotynowym. Oczywiście nie można porównać ich do możliwości zapalenia prawdziwego papierosa, jednak w tym przypadku zdecydowanie lepszy rydz, niż nic. Podczas kilkunastu godzinowego lotu nie masz w końcu możliwości wyjścia na popularną fajkę, a nałóg z każdą godziną będzie przypominał o sobie coraz bardziej. W związku z tym warto mieć pod ręką paczkę gum nikotynowych, które z całą pewnością okażą się zbawienne np. w sytuacji stresowej. Co ważne, tego typu gumy możesz bez problemu kupić nawet na lotnisku w strefie bezcłowej!

Papierosy elektroniczne

Obecnie niezwykle dużą popularnością cieszą się tzw. papierosy elektroniczne. Tego typu produktów na rynku jest naprawdę wiele, a konsumenci chętnie testują coraz to nowsze i bardziej innowacyjne rozwiązania. Tego typu papierosy sprawdzają się w podróży, o ile regulamin danego środka transportu nie zabrania ich używania podczas jazdy czy lotu. Zdarza się bowiem, że przewoźnicy ze względów bezpieczeństwa zakazują palenia elektryków w podróży. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku podróżowania autem. Wiele godzin za kółkiem bez możliwości swobodnego zapalenia papierosa bywa dość męczące i irytujące. Wówczas świetnie sprawdzają się nowoczesne papierosy jednorazowe, które z powodzeniem zaspokajają głód nikotynowy, są całkowicie bezpieczne i dodatkowo naprawdę ładnie pachną.

Rzuć palenie!

Być może to dość banalne i oczywiste, ale najlepszym sposobem na lepsze radzenie sobie z brakiem możliwości zapalenia papierosa podczas podróży jest...rzucenie palenia! Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wyglądałoby twoje życie bez nałogu? Być może zamiast się męczyć i wciąż szukać nowych rozwiązań warto postawić na całkowite zaprzestanie palenia? Na rynku znajdziesz wiele produktów, które skutecznie ci w tym pomogą. Różnego rodzaju plastry czy tabletki minimalizują uczucie głodu nikotynowego, dzięki czemu możesz z łatwością pozbyć się nałogu. Oczywiście potrzebna ci będzie silna wola i chęci, ale jesteśmy przekonani, że doskonale sobie poradzisz!