Seksowne kobitki, pierś do przodu!

Seksowne kobitki, pierś do przodu!

W ostatni weekend byłam na spotkaniu z wieloletnimi kumpelami. Siedziałyśmy nad kieliszkami wina i nadrabiałyśmy życiowe zaległości. Kiedy zaczęły marudzić, że po trzydziestce przestały być atrakcyjne, w kieszeni otworzył mi się scyzoryk. Co to znaczy BYĆ atrakcyjnym? Atrakcyjność to POCZUCIE! Jeśli masz o sobie takie samo zdanie, jak moje kumpele, ten wpis jest zdecydowanie dla Ciebie.

Czerwona sukienka, nie szarobury worek jutowy

Atrakcyjność rodzi się w głowie – takie jest moje zdanie i nie zamierzam go zmieniać. Absolutnie każdy człowiek na świecie znajdzie co najmniej jedną osobę, która uzna go za atrakcyjnego. I odwrotnie: absolutnie każdy człowiek znajdzie taką osobę, która będzie uważała go za paskudnego.

Narzekająca kobieto, potrzeba Ci czerwona sukienka – metaforyczna lub prawdziwa – a nie ten mentalny wór pokutny, który na sobie nosisz. Masz trochę fałd na brzuchu? Popatrz na swoje nogi: są idealne! Przejmujesz się płaskim biustem? Po co komu biust, skoro ma kształtny tyłek! A może dręczą Cię kompleksy na punkcie przebarwień na twarzy? Pokombinuj z dietą i sposobem życia, a bez wątpienia się poprawi.

Wyzwanie pierwsze: seksowna bielizna damska online

Nie czarujmy się, z takim podejściem w życiu nie udasz się do stacjonarnego sklepu z bielizną (a szkoda!). Ale nowe komplety mieć musisz – to zadanie do wykonania i nawet nie chcę słyszeć o sprzeciwie. Nie, nie, nie, "bezpieczna" bielizna rodem z babcinej szafy się nie liczy.

Bielizna damska online umożliwi Ci bezpieczne przeglądanie seksownych kompletów zza monitora. Postaw na coś koronkowego, najlepiej w odważnym kolorze. Czerwień? Fuksja? Może turkus? Dobierz go do odcienia skóry. Na początek daję Ci fory: możesz zamówić tylko jeden komplet. Pamiętaj jednak, że kolejny krok to pójście do stacjonarnego sklepu.

Sukienka na przyjęcie, dzięki której obejrzy się za Tobą każdy

Wiesz, co jeszcze jest Ci potrzebne? Porządne przyjęcie. Bal albo impreza z eleganckimi strojami, włosami ułożonymi przez fryzjerów i kieliszkami szampana w dłoniach. To Twój moment i możesz się wyróżnić. Sukienka na przyjęcie powinna podkreślać Twoje atuty. Nie bój się odsłonić plecy, nogi lub rowek między piersiami. Pewność siebie to coś, czego można się nauczyć. A Tobie nauka jest potrzebna bardziej niż komukolwiek. Trzymam kciuki mocno ściśnięte!