Trafiony prezent na osiemnastkę kolegi - co wybrać?

Trafiony prezent na osiemnastkę kolegi - co wybrać?

W najbliższym czasie odbędzie się impreza osiemnastkowa twojego przyjaciela? Z pewnością zastanawiasz się, jaki prezent kupić mu z tak ważnej okazji. Dziś podrzucimy kilka ciekawych propozycji. Każda z nich z pewnością skradnie serce twojego kolegi i wywoła uśmiech na jego twarzy!

Modny, ale nietuzinkowy gadżet

To już nie te czasy, gdy z okazji osiemnastych urodzin wystarczyło podarować butelkę alkoholu i kartkę z życzeniami. W dzisiejszej rzeczywistości solenizant powinien dostać coś wyjątkowego, spersonalizowanego i pamiątkowego! W końcu osiemnaste urodziny to symboliczne przekroczenie granicy dorosłości. Jeśli zatem chcesz ofiarować przyjacielowi coś, co będzie mu o tobie stale przypominać, postaw na upominek z grawerem. Zegarek, bransoletka, brelok, a może modny kraszer? Na każdym z tych przedmiotów bez problemu wygrawerujesz unikalną sentencję wraz z datą, dzięki czemu prezent nabierze niezwykle osobistego charakteru!

Coś eleganckiego

Twój przyjaciel ceni sobie eleganckie i stylowe gadżety? Postaw na coś, co doskonale wpisze się w ten styl! Doskonałym pomysłem są tutaj elementy garderoby: klasyczny t-shirt, koszula, a może elegancki dodatek? Możliwości jest naprawdę wiele! W tym przypadku świetnie sprawdzi się również skórzana galanteria, jak np. portfel czy pasek do spodni. Innym pomysłem jest coś, co kojarzy się z prestiżem i życiem na wysokim poziomie. Tego typu przedmiotów jest naprawdę wiele! Jeśli coś wpadło ci w oko, ale cena cię przerasta, zawsze możesz zaproponować wspólnym znajomym prezent zbiorowy. Większy budżet to często szansa na podarowanie czegoś naprawdę wyjątkowego! Markowe okulary, zestaw barmański, a może profesjonalne karty pokerowe z całym zestawem do gry? Każda z tych rzeczy bez dwóch zdań trafi w gust twojego eleganckiego przyjaciela!

Coś dla ducha i ciała

Jeśli twój przyjaciel lubi różnego rodzaju specyfiki, które pomagają mu w utrzymaniu dobrej kondycji ciała i umysłu, być może podczas wybierania osiemnastkowego prezentu warto pójść w tę stronę. Jeśli solenizant lubi sport i prowadzi aktywny tryb życia, możesz pomyśleć np. o suplementach sportowych lub specjalistycznym sprzęcie, jak np. hantle. Jeśli z kolei twój przyjaciel stawia na rozwój duchowy, kup mu ambitną książkę lub wartościowy poradnik! Można również połączyć te dwa aspekty, inwestując np. w olejki konopne, suplementy diety, specjalne kadzidełka do medytacji czy niezwykle modny hash cbd. Produkty te nie należą do najtańszych, jednak z okazji osiemnastych urodzin przyjaciela warto się wykosztować!