Trzy miejsca, który totalnie mnie odmieniły

Trzy miejsca, który totalnie mnie odmieniły

Uwaga, uwaga! Ten wpis zawiera trzy genialne propozycje na poznanie nowych i niepowtarzalnych atrakcji. Jeśli jesteś osobą, która nie przepada za testowaniem rzeczy, których jeszcze nie zna, wpis nie jest dla Ciebie. Nie jest też dla Ciebie, jeśli czujesz się wstydliwy i boisz się przełamywać bariery. Kurczę, a może jednak nie? Może uda mi się Cię zainspirować? A dobra... przeczytaj i sam zdecyduj! ;-)

Imprezy dla singli w całej Polsce – balsam na złamane i samotne serducha?

A co mi tam. Jak zaczynać, to z grubej rury. :-D Pochwalę się zatem, że w ostatnim czasie poszłam – nawet kilka razy!!! – na... imprezy dla singli. Tak, tak, nie przewidziało Ci się. Znany Ci zapewne z zachodnich filmów i seriali speed dating dotarł nareszcie do Polski i ma się całkiem nieźle, co wnioskuję z frekwencji. Jako wieczna singielka byłam nim bardzo zainteresowana. No i uznałam, że nie ma na co czekać, szczęściu trzeba dopomóc, najtrudniejszy jest pierwszy krok... i tak dalej. ;-)

Imprezy dla singli odbywają się w całej Polsce i zostały podzielone na grupy tematyczne. Wegetarianie i weganie mają swoje grupy, katolicy swoje, pasjonaci innych rzeczy swoje. Oprócz tego można iść na "uniwersalny" speed dating z podziałem na grupy wiekowe. Ja preferuję to pierwsze rozwiązanie, bo już na wstępie wiem, że łączy mnie z rozmówcą przynajmniej jedno zainteresowanie.

Sauna dla zdrowia, urody i relaksu – niesamowite olejki do sauny, OMG!!!

W saunie bywałam już w młodych latach. Pierwszy raz zabrała mnie na saunę mama, miałam wówczas może trzynaście lat. Uznałam, że nic w niej fajnego, bo powietrze jest za suche, a temperatura za wysoka. Ogólnie bardziej się wymęczyłam niż zrelaksowałam. ;-)

Do sauny zrobiłam kolejne – chyba piąte – podejście niespełna miesiąc temu. I wiesz, co mnie przekonało? Ceremonia zapachowa, którą odprawiał profesjonalista, jako że udałam się do kompleksu saunarium. Tamtejsze olejki do sauny... OMG, coś niesamowitego! Podczas 2-godzinnego pobytu w saunarium załapałam się na trzy ok. 10-minutowe ceremonie. Na pierwszej były olejki do sauny o aromatach cytryny, trawy cytrynowej i mięty. Na drugiej wykorzystano olejki na bazie igliwia. Na trzeciej znów pojawiła się mięta, ale z czekoladą (albo kakao?; nie jestem pewna). Mamo, mamo... koniecznie idź też!

Palarnia kawy, dzięki której poznasz smak PRAWDZIWEJ kawy

Gdyby ktoś powiedział mi miesiąc temu, że kiedykolwiek powiem to, co zamierzam zaraz powiedzieć (napisać, oj tam ;-)), w życiu bym mu nie uwierzyła. Ale oto jestem ja i moje odkrycie, że nie zna się smaku PRAWDZIWEJ kawy, jeśli nie piło się tej świeżo wypalonej. A do tego potrzebna jest zaufana palarnia kawy, koniec i kropka.

Wiedziałeś, że kawa po wypaleniu może stać tylko... trzy miesiące?! Z każdym dniem traci aromat i smak, a Ty niczego nie możesz z tym zrobić, bo nie jest to kwestią przechowywania. Teraz wyobraź sobie, ile leży kawa sprzedawana na półkach w sklepach. No właśnie... :-) Dlatego zaklinam Cię, sprawdź, gdzie jest Twoja najbliższa palarnia kawy, albo zamawiaj ziarna przez internet, bo to też jest spoko opcja. Po pierwszym łyku oddasz mi ukłon za odkrycie tej tajemnicy. Serio!